Dołącz do Nas i rozwijaj się z Nami

Proces rekrutacji

1

Analiza dokumentów aplikacyjnych

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

w
Rozmowa kwalifikacyjna

4

l
Testy kwalifikacji

w zależności od wymagań stanowiskowych

Twój rozwój w firmie

Nasz Zespół tworzą Profesjonaliści, wspólnie z nimi możesz rozwijać swój talent w przykładowych działach:

  • Dział Utrzymania Ruchu
  • Tłocznia/Ekstrakcja
  • Dział Jakości i Laboratorium
  • Inżynieria Procesu
  • Logistyka

Do swojego zespołu poszukujemy osób, dla których ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy są bardzo istotne. Idealny kandydat to osoba, która posiada wykształcenie i doświadczenie kierunkowe (bądź jest w trakcie nauki) a komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla niego problemu. Szukamy osób, które cechuje otwartość na uczenie się i stały rozwój, kreatywność oraz inicjatywa. Osoby te będą mogły współpracować i uczyć się od najlepszych osób z branży, zachowując przy tym swobodę w kształtowaniu swojej kariery.

Staże i praktyki zawodowe

Umożliwiamy studentom i absolwentom stawianie pierwszych kroków zawodowych. Do odbycia półrocznego stażu zapraszamy osoby, które posiadają jedynie znajomość teorii bądź mają już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe. Jest towyjątkowa możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności w dynamicznym środowisku, otwartym na inicjatywę i kreatywność.

Nad Twoim rozwojem będzie czuwać dedykowany Opiekun Stażu, który wesprze Cię w realizacji ambitnych zadań i codziennej pracy. Udział w stażu pozwoli Ci zaplanować swoją karierę i nawiązać cenne kontakty zawodowe.

Jeśli jesteś Studentem/Uczniem – umożliwiamy także odbycie ramowych praktyk (ze skierowaniem z uczelni/szkoły).